CO ZÁKON NEZAKAZUJE, ZVEŘEJNÍME (obecní zpravodaj nezávislý na Radě obce Vejprnice, vydávaný od 8.2.2011)
Hledat
Navigace: VEJPRNICE.EU > Bolavá témata > Křimice.info

Křimice.info

... Křimice jdou do nich ....jpg

MEDAILONEK

Vladimír LOBKOWICZ MBA

     Je mi 41 let, žiji v zámecké jízdárně s manželkou Alix a máme 3 děti: Lucia (5), Jaroslav (2) a Antonia (3 měs.). Jsme velice spokojeni, Křimice nám poskytují velice příjemné prostředí, blízkost velkého města nám přináší mnoho výhod a z našich zkušeností v zahraničí můžeme potvrdit, že Křimičané, a vůbec Plzeňané jsou velice příjemní a přátelští lidé.

     Vystudoval jsem ekonomii v Paříži, odbor mezinárodní finance. Pak jsem několik let pracoval v Paříži, v Praze a ve Vídni jako vedoucí úvěrového oddělení. Tato činnost, kde jsme museli rozhodovat o velkých úvěrech v řadách desítek milionů EUR, mně naučila, že peníze nejsou vše v životě, že mnohem důležitější je budovat hodnoty které vydrží, nezávisle na nich. Nejdůležitější je rodina, pak zdraví, dobří přátelé. Nyní vedu naše rodinné firmy, tj. zahradnictví, zelárnu a zemědělství.

     Myslím si, že všichni členové Plzeňské Aliance Křimice tvoříme tým dobrých lidí. Ačkoliv všichni musíme pracovat, stejně jako Vy, věnujeme nemálo času právě pro přípravu toho, co chceme změnit a Vám přinést nového. Nikdo z nás není profesionální politik, a nikdo z nás není členem žádné politické strany, ani já. Jsme ale jedni z vás a nabízíme Vám nový styl politiky. Chceme klást důraz na spolupráci, odbornost, přátelské chování, chceme dokázat, že obec je v první řadě společenství občanů, kde je možno se domluvit a společně něco záslužného vybudovat. Že je možné i společně posedět u piva či šálku dobré kávy nebo čaje. Chceme obnovit důvěru v náš úřad, důvěru v to, že pracovníci i vedení úřadu tady budou pro Vás, ne naopak.

     Přijďte k volbám, dejte nám svoje hlasy, dejte nám svojí důvěru a šanci Vám ukázat, že dokážeme splnit to, co říkáme i to, co Vám předkládáme ve svém programu. Dnes máme šanci něco dobrého udělat, další máme až za čtyři roky.

Děkujeme Vám.

Váš  Vladimír Lobkowicz

(převzato z FB Křimice info 2.10.2014)

___________________________________________________________________________________________________________

Proč jsem se rozhodl kandidovat do zastupitelstva

   Ačkoliv se hodně mluví a píše o tom, že politika je jen věc malých uzavřených kruhů lidí, kde se všichni znají, ačkoliv se má za to, že je všechno domluveno předem za kulisami, a ačkoliv se ocitne komunální politika na Plzeňsku často v negativních zprávách, myslím si, že zrovna komunální volby nám všem dávají možnost ovlivnit to, co se děje kolem nás, v bezprostřední blízkosti. Zde se rozhoduje o věcech, se kterými pak budeme žít každodenně.
     U nás v Křimicích se toho v poslední době udělalo hodně. Okružní křižovatka (díky Plzeňskému kraji), první část západního okruhu (také díky Plzeňskému kraji), a další samozřejmosti jako chodníky, stromy, osvětlení apod. Ale toto není vše, je mnoho dalších a také důležitých věcí, ve kterých musíme pokračovat, aby se naše Křimice dostaly dále vpřed. Jako otec 3 malých dětí mám velmi dobrou představu co je potřeba, aby se žilo klidně a bezpečně.
     V příštích týdnech Vám představíme, co konkrétně chceme prosazovat. O některých plánech se tvrdí, že to prý nelze, ale my to dokážeme. Některé projekty jsou již dávno připravené předchozími starosty, jen ovšem chyběla vůle je dotáhnout do konce. Objevte s námi nejen to, co již mohlo být dávno realizováno, ale třeba i nějaké historky z vnitřního fungování naší obce.
     Hlavně - nyní máme obrovskou šanci změnit poměry u nás v Křimicích. Máme nyní možnost se přestat bát veřejně hovořit, možnost se přímo podílet na chodu naší obce a vyměnit aroganci moci za vstřícnost a spolupráci. Další šance je až za 4 roky a tak dlouho se nikomu v Křimicích už určitě nechce čekat.
     Volte naši Plzeňskou alianci, dejte nám svoje hlasy, společně vše jistě dokážeme.

Váš Vladimír Lobkowicz

(Křimice.info, nulté číslo září 2014 strana 3)

www.krimice.info

https://www.facebook.com/pages/K%C5%99imice-info/170803976285240

 
© www.vejprnice.eu - vytvořte si také své webové stránky