CO ZÁKON NEZAKAZUJE, ZVEŘEJNÍME (obecní zpravodaj nezávislý na Radě obce Vejprnice, vydávaný od 8.2.2011)
Hledat
Navigace: VEJPRNICE.EU > KOMUNÁLNÍ VOLBY 2014

KOMUNÁLNÍ VOLBY 2014

_____________________________________________________________________________

Ladislav Vostrý napsal dne 13.8.2014 :

V naší vsi kandiduje 8 volebních stran. Karpíškovci postavili kromě svých 3 tradičních týmů (ODS"A", NEZÁVISLÁ-ODS"B" a ROZVOJ-ODS"C") ještě  4.tým KRÁSNĚJŠÍ-ODS"D". ODS se asi stydí za modrého ptáka - přejmenovala se tedy na  PRAVOU-ODS"A". NEZÁVISLÁ-ODS"B" je letos sestavena s podporou Jana MIchálka z Plzně (INGEM) a mediální lobbistky Katariny Jankové z Vejprnic (Plzeňská mediální s.r.o., dříve spolupracující s Vítem Bártou-Věci veřejné, ještě dříve s ODS). ODS"C" a "D" mají stejnou zmocněnkyni Jiřinou Radovou z Vejprnic, která je vysokou funkcionářkou Českého svazu žen (za doby normalizace feministické hnutí s milionem členek úzce spolupracující s KSČ, dlouhá léta vedené Marií Kabrhelovou).

Na této webové stránce naleznete vše o komunálních volbách v obci Vejprnice, které proběhnou 10. a 11. října 2014 : kandidátní listiny všech volebních stran, volební programy, volební zákony. Informace o volebních stranách jsou buď z dostupných veřejných zdrojů, nebo dodané jednotlivými volebními stranami. Názory jednotlivých kandidátů naleznete v rubrice BLOG, prozatím projevili zájem o založení svého vlastního BLOGu tito kandidáti do obecního zastupitelstva : Filipčík Karel (ANO 2011), Kraus Václav (ANO 2011), Rázek Václav (TOP 09), Vostrý Ladislav (TOP 09), Weiss Zdeněk (TOP 09). 

Oficilální informace lze nalézt na webových stránkách Ministerstva vnitra : http://www.mvcr.cz/clanek/volby-do-zastupitelstev-obci-65656.aspx nebo na webových stránkách Českého statistického úřadu : http://www.volby.cz/, kde budou dne 27.8.2014 zveřejněny všechny oficiální kandidátky.

 
© www.vejprnice.eu - vytvořte si také své webové stránky