CO ZÁKON NEZAKAZUJE, ZVEŘEJNÍME (obecní zpravodaj nezávislý na Radě obce Vejprnice, vydávaný od 8.2.2011)
Hledat
Navigace: VEJPRNICE.EU > KOMUNÁLNÍ VOLBY 2014 > TOP 09 (lídr Vostrý) > medailonky > 9. Mgr. Miroslav Vecka

9. Mgr. Miroslav Vecka

MEDAILONEK

Mgr. Miroslav Vecka, 39 let

Pracuji jako právník na Magistrátu města Plzně. Ve Vejprnicích žiji od roku 2012 s manželkou a synem. Od roku 2011 jsem členem TOP09. Vzhledem k tomu, že mojí specializací je právo životního prostředí a soutěžní právo, chtěl bych se věnovat problematice územního plánování v naší obci a zlepšení procesu zadávání veřejných zakázek. I když ve Vejprnicích žiji teprve druhým rokem, je evidentní, že se jedná o bolavá místa fungování veřejné správy v naší obci.

 
© www.vejprnice.eu - vytvořte si také své webové stránky